Strona główna Mapa serwisu Wersja polska English version

Nasi specjaliści

 
 

Irek

Fotografia, atelier, ploter, skanowanie, reprodukcja

 

irek@studiokopiowania.pl

Przemek

Fotografia, reprodukcja, skanowanie, sitodruk, grawer laserowy

 

przemek@studiokopiowania.pl

Marcin

Fotografia, reprodukcja, skanowanie, multimedia, mastering audio, sitodruk

 

marcin@studiokopiowania.pl

Marcin

Fotografia, reprodukcja, skanowanie, oprawa prac, wydruki

 

marcin2@studiokopiowania.pl

Kuba

Jakub

Grafika, DCP, digitalizacja, emisja TV, montaż, reklama

 

kuba@studiokopiowania.pl

Jacek

Jacek

Telekino 35mm, skaner 8mm, 9.5mm, 16mm HD / 2k, emisja TV

 

jacek@studiokopiowania.pl

Alicja

Alicja

Księgowość

 

alicja@studiokopiowania.pl

Zdzisław

Zdzisław

Kierowca, dostawa i odbiór zleceń

 

zamów odbiór lub dostawę zlecenia

 
 

Skontaktuj się z nami

  • Al. Niepodległości 158
    02-554 Warszawa

  • 22 849 81 72, 22 646 45 27

  • 602 223 818

Sonda

Ważne nagrania wideo archiwizuję:
Copyright © 2017 Studio Kopiowania. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i realizacja KAMPEKI