Strona główna Mapa serwisu Wersja polska English version

Przegrywanie kaset na DVD-Video

Początek przygody z nagrywaniem płyt DVD to przełom 1996/1997 r. Jako pierwsza firma w Polsce wprowadzamy do oferty przegrywanie kaset na modelu S-201 DVD-R firmy Pionner. Płyta 3.75GB (for authoring) była przeznaczona głównie do akceptacji zawartości merytorycznej przed oddaniem do tłoczni.

 

Dziś cena za przegranie kaset wynosi kilka złotych za każdą rozpoczętą godzinę wraz z płytą DVD. Wysokość kwoty zależna jest od ilości przegrywanych kaset. Twoje cenne materiały spoczywają w rękach naszych specjalistów, każdy ma za sobą minimum kilkanaście lat doświadczenia.
 

  • Płyty PRO na które kopiujemy Państwa materiały sprowadzamy bezpośrednio z japońskiej fabryki mając pewność, że nie otrzymacie podrobionego towaru który po roku będzie bezużyteczny
  • Otrzymujecie płytę z naszym nadrukiem na powierzchni, twarde duże pudełko DVD, poligrafię obwoluty z miejscem na wpisanie tytułu dla przegrywanego filmu.
  • Nagrany materiał zawiera szybki wybór scen (chaptery) umieszczone co 10 minut wraz z ikoną w menu płyty dla każdego tytyłu.
  • Stosujemy zewnętrzną korekcje podstawy czasu (TBC), używamy magnetowidów serii PRO
  • Umożliwiamy wykonanie zamówienia bez wychodzenia z domu, nasz kierowca (tylko Warszawa, zobacz mapę obszaru) lub firma kurierska UPS (cała Polska) odbiera od Państwa materiały.
  • W trybie "od ręki" korzystacie Państwo z naszego odseparowanego pomieszczenia "VIP", gdzie w spokoju możecie poczekać na zakończenie zamówienia.
  • Maksymalny czas nagrania na jednej płycie aby nie stracić jeszcze na jakości to 120 minut.
  • Oferujem najniższą cenę w Warszawie wśród firm z własną siedzibą, podających adres studia.

 

Na płytę DVD przegrywamy z formatów:
VHS,  VHS-C,  S-VHS,  S-VHS-C,  D-VHS (digital VHS),  VIDEO 8,  Hi8,  Digital 8,  mini DV,  Micro MV,  mini HDV 1080i, mini HDV 1080p,  HDV 1080i (duża),  DVCPRO,  U-Matic low i high,  DV,  mini DVCAM,  DVCAM,  Beta  BETAMAX   Betacord,  Betacam SP,  M2 (MII),  Video 2000,  Laser Disc LD,  MTV20,  MTV50,  MPEG IMX,  BETACAM DIGITAL,  BETACAM SX,  XDCAM SD,  XDCAM HD,  HDCAM,  HDCAM SR

 

Można wysłać do nas materiał za pośrednictwem kuriera UPS, wyślemy do Ciebie pracownika firmy UPS po odbiór paczki aby ją do nas dostarczyć. Wypełnij formularz zamówienia UPS.

Jeśli jesteś z Warszawy, możemy wysłać do Ciebie naszego kierowcę po odbiór materiałów do przegrania. Wypełnij formularz zamówienia naszego kierowcy.

 

Skontaktuj się z nami

Sonda

Ważne nagrania wideo archiwizuję:
Copyright © 2012 Studio Kopiowania. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i realizacja KAMPEKI