Strona główna Mapa serwisu Wersja polska English version

Nasi specjaliści

 

Ireneusz

Ireneusz

Fotografia, atelier, ploter, skanowanie, reprodukcja

 

irek@studiokopiowania.pl

Przemek

Fotografia, reprodukcja, skanowanie, sitodruk, grawer laserowy

 

przemek@studiokopiowania.pl

Marcin

Fotografia, reprodukcja, skanowanie, sitodruk, grawer laserowy

 

marcin@studiokopiowania.pl

Daniel

Fotografia, multimedia, digitalizacja, mastering audio

 

daniel@studiokopiowania.pl

Leszek

Leszek

Fotografia, digitalizacja, multimedia, telekino 8mm

 

leszek@studiokopiowania.pl

Kuba

Jakub Szypiłło

Grafika, DCP, digitalizacja, emisja TV

 

kuba@studiokopiowania.pl

Jacek

Jacek

Telekino 16, 35mm, skaner 8mm HD / 2k, emisja TV

 

jacek@studiokopiowania.pl

Alicja

Alicja

Księgowość

 

alicja@studiokopiowania.pl

Zdzisław

Zdzisław

Kierowca, dostawa i odbiór zleceń

 

zamów odbiór lub dostawę zlecenia

 

Skontaktuj się z nami

  • Al. Niepodległości 158
    02-554 Warszawa

  • 22 849 81 72,  22 646 45 27

  • 602 223 818

Sonda

Copyright © 2017 Studio Kopiowania. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i realizacja KAMPEKI